Kam se upírá mysl, tam odchází energie

28. října 2016 v 4:44 | Hetmé |  Převzaté články

Po delší době vás zase zdravím!

Objevila jsem jeden zajímavý článek, o který bych se s vámi ráda podělila. Přeji hezké čtení.

Když má někdo obavy o své dospělé děti nebo přátele, "přiživuje" je svou vlastní energií, a pomáhá tak "nést kousek cizího kříže". Fakticky ovšem omezuje jejich právo volby vlastní cesty. V takovém případě i ta nejpozitivnější myšlenka přinese tomu, koho svými myšlenkami přiživuje, jen málo užitku. Každá myšlenka je energií. Svou myšlenkou energii dodáváme. Co je v centru naší pozornosti, tam od nás směřuje energie. Avšak plést se do cesty někoho jiného, třeba i s těmi nejlepšími úmysly, není vždycky správné.

Důležitou emocionální součástí pozitivních i negativních myšlenek je energie. Čím více energetických emocí vkládáme do svých myšlenek, tím více náš myšlenkový proces mění bytí a ovlivňuje bezprostřední okolí člověka, na kterého myslíme. A to už je vměšování do jeho osobního prostoru.


Záporné myšlenky

Jestliže jeden člověk smýšlí o druhém špatně a dotyčný o něm rovněž, projeví se tato situace na jejich energetickém poli. Pakliže jejich frekvence nejsou synchronní, sebesilnější energie pole změnit nedokáže. Zato se vrátí jako velmi silný bumerang k tomu, kdo ji vyslal.

Když člověk vysílá negativní myšlenky, dává svou energii někomu jinému

První varianta. Dvě ženy pomlouvají třetí. Ale ať o ní tvrdí cokoli, ať na ní naházejí kolik chtějí špíny, žena jen kvete. Energie, kterou jí ty dvě posílají, je pouhou energií. Třetí osoba zkrátka získává jejich energii ve svůj prospěch. Aby energii dokázaly nějak strukturovat, musely by ovládat určité postupy a mít jisté schopnosti. Vysoký vnitřní potenciál. Jenomže lidé s vysokou úrovní vnitřního energetického potenciálu zpravidla o jiných špatně nesmýšlejí.

Druhá varianta. Dva lidé s nízkou energií si navzájem posílají negativně strukturovanou energii. Energetické pole jednoho i druhého začíná děravět. Jakoby mezi nimi sem a tam poletovala kulka.

Třetí varianta. Jestliže se člověk vládnoucí vysokofrekvenčními energiemi rozhodne posílat negativní energii jinému člověku, jehož energie nedosahuje tak vysokých vibrací, zafunguje zákon příčiny a následku. Dojde k silnému zpětnému energetickému nárazu. Konkrétně se vyjeví, co dotyčný udělal, proč jeho myšlenka byla neuvědomělá a energeticky nebezpečná. To je vůbec nejnebezpečnější situace.

Kladné myšlenky

I když nejde o bezpodmínečnou lásku, může se člověk přesto o svou energii dělit i bez ohledu na energetické nastavení toho druhého. K rozšíření energetické struktury však přitom nedochází. Stav polí je vyrovnaný, jsou však maximálně vytížena. Stíhají tak tak doplňovat energopotenciál, k deformacím ale nedochází nebo jsou minimální.
Jestliže člověk vysílá bezpodmínečnou lásku, jakékoli myšlenky jsou nepřítomny. Láska se plně akumuluje v energetické podobě v těle toho, komu je posílána a ihned se v něm proměňuje v energetický potenciál. Člověku, který bezpodmínečnou lásku posílá, energie neubývá, naopak se několikanásobně zvýší.
Podmíněná láska člověka s vysokou energetickou úrovní ve vztahu k člověku na nižší energetické úrovni se projevuje jako vpád do jeho energetického pole. Červenají uši, tváře i celý obličej. Při kontaktu s lidmi je třeba být opatrný a všímat si jejich stavu. Nepřipravené energetické struktury tento typ lásky těžce akceptují.

Hezký den Hetmé
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama