Můj kocour Matýsek

8. února 2017 v 10:00 | Hetmé |  Deníček

Je to už delší dobu, co chci napsat zase pár řádků o tom našem kocourovi. Naposledy jsem o něm psala tuším někde v létě, kdy jsme ho dostali. Za tu dobu nejenže pěkně vyrostl ( roste jako z vody ) ale i zmohutněl. Kvůli tomu, že mám dálkové studium a přes týden, někdy i čtrnáct dní jsem v Praze, tak jej nevidím moc často a musím říci, že opravdu roste.

Také se pořádně rozdováděl a strašně rád si hraje. Včera mu došly nějaké nové hračky, jednu si moc zamiloval, je to pískající ptáček, který při sebemenším pohybu vydává zvuk a Matesovi se očividně líbí, všude si ho sebou nosí a dokonce s ním i spí. Nejhorší je, když si s ním začne hrát ve dvě v noci a v zápalu hry, vyžaduje zúčastnění poloviny domácnosti.

V tu dobu vždy začínám litovat, že se kdy vůbec nějaká hračka kupovala, ale když ji přinese ve dne a chce si hrát, párkrát mu jí hodím a koukám, jak se za ní nadšeně honí a nosí si ji sem a tam, pak si říám, že to zase nebylo tak moc špatné a pomalu zapomínám na noční budíček.

Teď když jsem se rozhodla konečně po několika měsících napsat pár řádků, spí na gauči vedle mě. Po pravdě jsem na blogování neměla vůbec čas. A nakopl mě, až jeden Váš komentář, jak je to s Matesem,tak jsem se konečně rozhodla něco napsat. Přemýšlím, jestli byl vůbbec dobrý nápad si blog zakládat. Vůbec nemám čas něco psát. Když jsem v Praze, tak u sebe nemám notebook, přes víkend když dorazím domů a mohla bych něco napsat, tak většinou odpočívám, nebo cvičím a na psaní blogu mi čas nevyzbyde.

Občas přidám nějaký článek, když máme o počítačích ve škole volno, ale to teď hodně dlouho nebylo. Ještě jsme měli zkoušky a uzavírali se známky, sami asi víte, že to je čas, kdy jde škola na první místo a vše ostatní se upozadí. Tak jsem si řekla, že už s tím musím něco udělat, chtěla bych přidat ještě alespoň jeden, či dva články, když mám teď trochu více času.


Přeji hezký den,
Hetmé


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama